МЛАДШИ СЧЕТОВОДИТЕЛ

On-site
  • Sofia, София, България
Финансово-счетоводен отдел

Job description

Inter Cars е една от водещите Европейски компании за дистрибуция на резервни части за леки и товарни автомобили. Към момента за нас вече работят над 1600 служители в тридесет и девет клона в страната.

Поради амбициозните планове за развитие и поддръжка на широката клонова мрежа в страната, компанията търси амбициозни професионалисти, които да станат част от екипа на Централата на Интер Карс в София. В момента имаме отворена позиция за

Основни отговорности:

  • Извършване на ежедневно осчетоводяване на финансовите операции на дружеството:
     - Обработка на първични счетоводни документи;

     - Осчетоводяване на фактури за разходи, стоки, дълготрайни материални активи,

        банкови извлечения и пр.

     - Следене на разчети с клиенти и доставчици;

     - Систематизиране на счетоводната документация;

      - Засичане на счетоводните сметки на месечна база;

  • Изготвяне на справки и анализи за целите на компанията.

Job requirements

Изисквания:

  • Висше образование в сферата на счетоводството, финансите или икономиката;
  • Предишен опит на подобна длъжност - минимум 1 година;
  • Познания за Закона за счетоводството и данъчното законодателство;
  • Добри умения за работа с MS Office;
  • Работно ниво на английски език - ниво В1;
  • Опит с ERP система ще се счита за предимство;
  • Способност да се спазват стриктни срокове;
  • Активен, креативен, самостоятелен, отговорен, готов да учи.

Ние предлагаме:

  • Интересна и предизвикателна работа в една от най-големите компании в автомобилната индустрия;
  • Нашата организационна култура се базира на споделяне на знания и приятелска подкрета – ние правим най-доброто, на което сме способни, за да Ви подкрепим да успеете;
  • Предлагаме вдъхновяваща работна среда;
  • Различни социални придобивки и отстъпки;
  • Възможност за работа от вкъщи при необходимост.

Ако позицията представлява интерес за Вас и искате да се развивате, ни изпратете своята автобиография не по-късно от 14.06.2024 г.

Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички кандидатури се разглеждат в условията на пълна конфиденциалност.

Ако кандидатствате за обявената позиция, „Интер Карс България“ ЕООД, ЕИК 201461828, със седалище и адрес на управление: бул. „Цариградско шосе“ 115А, ет. 3, София, („ние“ или „Дружеството“) в качеството си на администратор на лични данни ще обработва Ваши лични данни по повод и във връзка с Вашата кандидатура за обявената позиция за целите на провеждане на процеса на подбор за нея. Повече информация относно вида лични данни, които обработваме във връзка с подбора, целите и начина на обработка, сроковете за съхранение на личните данни, техническите и организационни мерки за тяхната защита и други аспекти на защитата на лични данни, може да откриете в информационното известие за обработка на лични данни във връзка с подбора на персонал, с което можете да се запознаете, ако последвате връзката "Политика за защита на лични данни" под текста на тази обява или на адрес: https://bg.intercars.eu/career.

or